כתיבה, פיתוח תוכן ומוצרי תיירות

אני כותבת ומטיילת מאז שאני זוכרת את עצמי, אוהבת להגיע לכל מקום, מרכזי או בצידי הדרכים, מיקב בוטיק קטן דרך בית קפה נסתר, פטיסרי שבו תאכלו את הקוראסון הכי נפלא שטעמתם בחייכם, תצפית עוצרת נשימה או מוזיאון בתוך בית שהוא מפעל חייו של אדם מרתק, וכן, כל מקום מעניין אותי. לכן מאז ומתמיד שימשתי כמקור להמלצות שונות לטיולים ומקומות ואף כתבתי על זה מדור שבועי במשך עשור בעיתון ישראל היום. היכולת לספר ולכתוב סיפור כמו גם לחקור תיירות ומקומות שלעתים לוקחים כמובנים מאליהם גרמה להתמקד בכתיבת תוכן עבור גופים שונים.אחד מהמקומות היא העיר אילת ופרוייקט ״דיסקובר אילת״, (לגלות את אילת), שבו חקרתי את העיר במשך חודשים, גיליתי מקומות נסתרים ויצרתי מגוון סיורים, דווקא במרכז העיר, המחברים בין תיירות, קהילה ועסקים בעיר. חומרי השיווק שכתבתי, בעברית ובאנגלית, הם חומרי השיווק של העיר בחורף ובשנה הקרובה. אני לא רק כותבת אלא חוקרת, נפגשת, בודקת, טועמת ובעיקר - מקשיבה. אם תרצו שאעזור לכם לספר את הסיפור שלכם למגוון קהלים, בעברית ובאנגלית, בפרינט ובדיגיטל, ולהפוך אותו לכלי שיווקי רב עוצמה בכל פלטפורמה אפשרית - אני כאן.

בנוסף, מזה מספר חודשים שאני מדריכה באילת סיור אמנות ואמנים שיצרתי בשיתוף ובתמיכת תאגיד תיירות אילת ובו אני מפגישה תיירים ומבקרים בעיר עם אמנים, אנשים וסיפורים מופלאים ומעוררי השראה. למשל, קבוצת אמנים צעירה ובועטת הנרקמת בעיר וממלאה שכונות אפורות בקירות של תקווה וצבע, ביקור במוזיאון אילת (ידעתם שבאילת יש מוזיאון מקסים?) ובגלריית האמנים בעלת הנוף הכי קסום בארץ, נפגשים עם שני אמנים נפלאים, אחד מהם הציג את יצירותיו בבניין האו״ם! ומסיימים בטעימות יין במתחם יין, תרבות וקולינריה. ברגע זה ממש נרקמים בעדינות סיורים נוספים, כולם בלב העיר ובלב ושיתוף הקהילה המקומית.

:כיתבו אלי

yaelltourism@gmail.com

 

יזמות, ייעוץ והרצאות

טיולים ותיירות זה החיים שלי, הנושא שאני אוהבת לדבר ולהרצות עליו יותר מכל, לחיות אותו וכמובן לעסוק בו מתוך תחושת שליחות אמיתית ומטרה לקדם את התיירות בארץ. בידי ניסיון של יותר מ-15 שנים שבהם נסעתי ברחבי הארץ והעולם, עבדתי כעיתונאית ועורכת בגופי תקשורת ומדיה מרכזיים, ובעיקר הקשבתי. כי כדי לדעת לספר סיפור טוב צריך פשוט להקשיב.

בהרצאות שאני מציעה אני בעיקר מספרת סיפורים (כולל את הסיפור שלנו שהוא מעניין בפני עצמו), ומלמדת כיצד תוכלו ללמוד לספר את הסיפור שלכם בעצמכם, במה תוכלו להתמקד וכיצד בעזרת טיפים קלים ליישום תוכלו להפוך את הסיפור שלכם לכלי שיווקי רב עוצמה! הוסיפו לזה גם יחסי ציבור עשו זאת בעצמכם, בכל זאת, אני יודעת מה עיתונאים ומשפיענים מחפשים - וקיבלתם מתנה!

כיתבו אלי:

yaelltourism@gmail.com

 

״רגעים קטנים״

תמיד אהבתי לטייל. ואז גם התחתנתי עם אהוב שאוהב לטייל. ואז נולדו לנו תאומים מתוקים בשם תמר וראם, ומצאנו את עצמנו מטיילים עם עגלת תאומים ענקית, ולמעשה מתחילים לבדוק איפה אפשר לטייל עם ילדים בארץ היפה שלנו, טיול קליל של כשעה, שעתיים במקום יפה שאפשר גם לספר עליו משהו מעניין, נגיש לרוב לעגלות, קרוב למסעדה ידידותית למשפחות ועוד משהו חשוב- שגם אנחנו, ההורים, נהנה בו. ואז התחלתי לכתוב את ״רגעים קטנים״ ספר שבו 55 מסלולי טיול קלילים לטיולים עם ילדים, ובכלל, שיצא לאור בהוצאת כתר מודן.הספר הפך לרב מכר מיד עם צאתו לאור והגשמתי חלום: לגרום לאנשים לצאת לטיול עם היקרים להם! ואצלנו, מאז נולד גם נוה, הבן השלישי ואנחנו ממשיכים לטייל ולכתוב באהבה. מוזמנים לרכוש אותו וליהנות יחד!

  • Facebook
  • Instagram
הצטרפו לרשימת התפוצה שלי ותהנו מעידכונים על הטיולים הכי שווים
אני יעל

מאז ומתמיד אהבתי לטייל, להכיר אנשים, לטעום ולחוות. אני אשת תיירות, שחיה, עובדת, נושמת ומפתחת תיירות מתוך תחושת שליחות אמיתית.

במשך יותר מעשור כתבתי באהבה את מדורי התיירות באמצעי תקשורת שונים כעיתון "ישראל היום" ו ynet, לשם כתיבתם נסעתי ברחבי הארץ (ולפעמים גם בעולם) כדי לראות ולהתרשם ממקומות חדשים ונפלאים, לטעום, לנסות ולחוות, ולהביא אליכם, קוראים יקרים, את הטעמים והניחוחות ולמעשה כל דבר שיגרום לכם לצאת ולטייל עם אנשים אהובים.

© Yael lerner | Design by SharonM STUDIO